درب ضد سرقت

کلید کارگری درب ضد سرقت

فهرست مطالب : پنهان

یکی از نگرانی‌هایی که مالکین در هنگام ساکن شدن در خانه‌ دارند این است، که ممکن است فرد دیگری نیز کلید ورود به ساختمان را داشته باشد.
در صورتی که خانه نوساز باشد و درب ضد سرقت نیز داشته باشد، راه‌حلی برای این موضوع وجود دارد. کلید کارگری درب ضد سرقت؛ راه‌حل رفع این نگرانی می‌باشد.

 

درب ضد سرقت

در ادامه به توضیح بیشتر می‌پردازیم:
در زمان ساخت و ساز ساختمان، برای افزایش امنیت و عدم سو استفاده برخی از کارگران، مغزی قفل درب ضد سرقت را از نوع قفل با کلید کاگری انتخاب می کنند. در کنار کلید های اصلی، 2 عدد کلید کارگری وجود دارد؛ کلید کارگری تا قبل از وارد شدن کلید های اصلی در قفل کار می کنند و بعد از وارد شدن کلید های اصلی درون قفل، عملا کلید های کارگری از کار افتاده و این موضوع باعث جلوگیری از هرگونه سو استفاده افراد از کلیدهای واحد می شود.

وقتی به خانه جدید نقل مکان می‌کنید، همواره این نگرانی وجود دارد که فرد دیگری کلید خانه را داشته باشد و در نبود شما و یا در هنگام شب وارد خانه شود. در این شرایط حتی اگر درب خانه شما ضد سرقت باشد هم فایده‌ای ندارد.

 

درب ضد سرقت

اگه خانه نوساز نباشد:
بهترین راهکار برای این موضوع تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت است. با این کار کلیدی که احتمالا در دست صاحبخانه قبلی مانده باشد عملاً به درد نمی‌خورد.
اما اگر خانه نوساز باشد:
راهکار بهتری وجود دارد. راهکاری که هزینه تعویض مغزی قفل را هم بر دوش مالک جدید خانه نخواهد گذاشت.

کلید کارگری درب ضد سرقت چیست؟
در برخی از مدل‌های قفل درب ضد سرقت در کنار کلیدهای اصلی، دو عدد کلید کارگری نیز وجود دارد. استفاده از این کلید موجب افزایش امنیت خانه‌های در دست ساخت می‌شود. کلیدهای کارگری بدین منظور ساخته شده‌اند که در مراحل ساخت مورد استفاده عوامل اجرا قرار بگیرند و پس از آن از رده خارج می‌شوند.

کلید کارگری چگونه به افزایش امنیت کمک می‌کند؟
در واقع عملکرد کلید کارگری درب ضد سرقت، بدین صورت است که بعد از این که مالک خانه خود را از سازنده تحویل می‌گیرد، کلیدهای اصلی را وارد قفل می‌کند. بعد از این که کلیدهای اصلی وارد قفل شوند، کلیدهای کارگری دیگر قفل را باز نخواهند کرد. بنابراین تنها کسی که قادر به باز کردن قفل در خواهد بود، مالک خانه می‌باشد.

درب ضد سرقت چند کلید دارد؟
تعداد کلیدهای درب ضد سرقت؛ در درب‌های مختلف یکسان نیست.
تعداد کلیدهای درب‌های ضد سرقت با هم متفاوت هستند.
درب ضد سرقت چینی دارای 7 کلید کامپیوتری است. 5 کلید به عنوان کلید اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و 2 کلید هم کلید کارگری است.
درب‌های ضد سرقت ترک 8 کلید کامپیوتری دارند. در این درها نیز 5 کلید به عنوان کلید اصلی مورد استفاده خواهد بود، اما 3 کلید کارگری دارند.

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *