درب ضد سرقت

تفاوت درب معمولی و درب ضد سرقت

فهرست مطالب : پنهان

۱. درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های معمولی دارای امنیت به مراتب بیشتر و بالاتری هستند که این هم در ساختار درب و همچنین در ابزار یراق مورد استفاده در آنها کاملاً واضح است.

۲. درب ضد سرقت بر خلاف درب معمولی کلا از چوب ساخته نمیشود و در میان دو رویه لنگه درب ضد سرقت از ورق فولادی جهت جلوگیری از شکستن و سوراخ نمودن درب استفاده می شود.

۳. درب ضد سرقت بر خلاف درب معمولی به صورتی نصب میشود که فضای خالی در آن وجود نداشته و مانع از آن میشود که سارقین بتوانند با دیلم نمودن آن را باز کنند.

۴. درب ضد سرقت از دو لولا مانند درب های معمولی استفاده نمیکند بلکه از سه یا بیش از سه لولا استفاده میکند و همچنین لولا های درب ضد سرقت یا به صورت مخفی هستند و یا به سمت داخل میباشند که در واقع دسترسی سارقین به لولا را کلا غیر ممکن می سازد.

 

درب ضد سرقت

 

۵. در درب ضد سرقت از قفل های معمولی و یک زمانه دار استفاده نمیکنند بلکه قفل های ضد سرقت و ساختار درب به گونه ای است که درب از دو و یا هر سه طرف و در برخی از موارد از هر چهار طرف درب ضد سرقت در چهارچوب قفل میشود.

۶. در اطراف چهارچوب از زه لاستیکی استفاده شده است که مانع از ورود گرد و خاک میشود و درب های ضد سرقت عایق صوتی نیز هستند.

۷. درب ضد سرقت دارای قفل های با استاندارد روز جهانی و بسیار با امنیت تر نسبت به درب های معمولی می باشد.

۸. نصب آسان درب ضد سرقت

۹. درب های ضد سرقت عایق حرارتی هستند.

۱۰. درب های ضد سرقت دارای رنگ بندی و طرح بندی های متنوع و آماده میباشند.

 

درب ضد سرقت

 

۱۱. درب های ضد سرقت با توجه به ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اجناس به کار رفته در آن دارای قیمت های مختلفی هستند و تنوع قیمت دارند.

 ۱۲. ضخامت ورق به کار رفته در درب ضد سرقت بیش از یک میلی متر ضخامت دارد که این خود دلیل بر امنیت بالای درب است.

۱۳. درب ضد سرقت دارای قفل شب بند است.

۱۴. بر روی درب ضد سرقت یک زنگ هم در صورت نیاز نصب میشود.

۱۵. در صورت نیاز درب ضد سرقت را میتوان با وسایل امنیتی جانبی تجهیز نموده و باعث بالابردن بیش از پیش درب ضد سرقت شد.

۱۶. ابزار و یراق استفاده شده در درب های ضد سرقت دارای استاندارهای روز جهانی بوده و باید در هنگام خرید به نوع ، جنس ، شرکت سازنده و همچنین کارایی ابزار یراق نصب شده بر روی درب ضد سرقت توجه نمود.

 

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *