درب ضد سرقت

چرا باید بر روی ارتقاء درب ایمنی سرمایه گذاری کنید

زمانی که در مورد اضافه کردن ویژگی‌های امنیتی به خانه خود فکر می‌کنید، درب ایمنی معمولا آخرین چیزی است که مردم به آن فکر می‌کنند.

درب ایمنی در مقابل سه چیز از خانه محافظت می‌کنند: افراد، حشرات و گرد و غبار. اینها مواردی هستند که باید بیش از هر چیز دیگری از خانه خود در مقابلشان محافظت کنید، مخصوصا زمانی که ناخواسته هستند.

در ادامه بعضی از دلایلی را می‌بینیم که چرا ارتقاء سیستم ایمنی خانه مخصوصا با درب ضد سرقت ترک تا این حد حائز اهمیت است.

با درب ایمنی ملک خود را ایمن کنید

سارقین معمولا از درب وارد خانه می‌شوند، چرا که می‌توانند آن را بشکنند. نداشتن ابزار مورد نیاز می‌تواند باعث به سرقت رفتن دارایی‌های شما شود.

متاسفانه، درب‌ها اولین نقطه ورود سارقین خواهند بود، چرا که بیشتر آنها به سادگی قابل شکستن هستند. این امر ممکن است به دلیل چارچوب، لولا، توری یا شیشه‌های ضعیف رخ دهد.

در زمان انتخاب درب ضد سرقت اصل ، باید اطمینان حاصل کنید که توری‌های ایمنی با کیفیت، چارچوب فولادی و لولاهای غیرقابل جابجایی بخرید.

گیت‌ها نیز می‌توانند در مواقعی مفید باشند که می‌خواهید از ماشین یا VR محافظت کنید، بچه‌ها را از استخر دور نگه دارید و یا مسیر ماشین خود را مشخص کنید.

اگر دارایی شما از بیرون محافظت نمی‌شود، خانه به هدفی آسان‌تر برای سارقین تبدیل خواهد شد. داشتن چنین سطحی از امنیت باعث کاهش احتمال ورود سارقین به داخل خانه خواهد شد.

درب ضد سرقت

دور نگه داشتن حشرات

اکنون که وارد گرم‌ترین ماه‌های سال و مخصوصا در فصل‌های گرم می‌شویم، حشرات از هر زمان دیگری بیشتر هستند. آنها معمولا از طریق شکاف و سوراخ درب و پنجره‌ها وارد ساختمان می‌شوند.

می‌توان از چنین چیزی جلوگیری کرد. با نصب کردن یک توری محکم که دوام زیادی دارد، حشرات نیز هیچ راهی به داخل ساختمان نخواهند داشت.

با داشتن این توری‌ها می‌توانید فقط آنها را ببندید تا بتوانید از هوای آزاد لذت ببرید و دیگر نگران حشرات نباشید.

زیبایی درب‌های ایمنی

داشتن درب ایمنی نه تنها باعث جلوگیری از ورود سارقین می‌شود، بلکه می‌تواند با طرح‌های سفارشی خود زیبایی خانه را نیز افزایش دهد.

گزینه‌های بسیار زیادی را در اختیار دارید و می‌توانید نمای خانه خود را با فضای پیرامون هماهنگ کنید.

درب‌های ایمنی لزوما طرح‌های کسل کننده ندارند. با درب ایمنی نما و رنگی خاص به خانه خود ببخشید و جذابیت آن را بیشتر کنید، چرا که آنها اولین چیزهایی هستند که افراد در هنگام ورود به خانه خواهند دید.

زمان تعویض فرا رسیده است

اگر فکر می‌کنید که باید درب ایمنی یا گیت نصب کنید یا اینکه درب‌های خودتان به درستی بسته نمی‌شوند، باید به فکر تعویض آنها باشید.

اگر یک سارق احتمالی متوجه این نکته شود، ممکن است توجه بیشتری را به سمت خانه شما جلب کرده و آن را به هدفی ساده برای آنها تبدیل کنید.

با نصب یک درب ایمنی به جای درب فعلی خود، می‌توانید از آب و هوای فعلی لذت ببرید و در عین حال از ورود حشرات جلوگیری کنید.

همچنین، با باز نگه داشتن درب خانه خود جهت ورود هوای تازه، لازم نیست حتما دستگاه تهویه هوای خود را روشن کنید و همین امر باعث کاهش قبض برق خواهد شد.

درب امنیتی

با درب ایمنی حریم خصوصی خود را حفظ کنید

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که می‌توانید از طریق نصب درب ایمنی به دست آورید این است که اضافه کردن توری به درب و پنجره باعث می‌شود افراد دیگر داخل ساختمان را نبینند.

این یعنی می‌توانید مطمئن باشید که هیچکس داخل خانه را نگاه نمی‌کند تا دارایی‌های با ارزش را پیدا کند و بخواهد آنها را بدزدد.

اگرچه بازدید کنندگان نمی‌توانند داخل خانه را ببینند، اما شما باز هم می‌توانید بیرون را مشاهده کنید و در عین حال از مبلمان و فرش‌های خود در مقابل اشعه‌های فرابنفش محافظت کنید.

زمانی که حرف ایمنی خانواده و دارایی‌ها در میان است، اولین خط دفاعی سرمایه گذاری در ویژگی‌های ایمنی می‌باشد. آلارم‌های ایمنی تنها در صورتی کار می‌کنند که یک فرد ناخواسته وارد خانه شود.

بیایید قبل از ورود به خانه آنها را متوقف کنیم. با نصب کردن ویژگی‌های ایمنی مانند درب‌های فولادی، توری پنجره و گیت می‌توانید خانواده و دارایی‌های خود را ایمن نگه دارید.

اگر می‌خواهید از ویژگی‌های ایمنی در خانه خود استفاده کنید، همین امروز با شرکت اکباتان‌ در تماس بگیرید. اجازه دهید اولین خط دفاعی شما را نصب کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *