درب ضد سرقت

با استفاده از درب‌‌های ایمنی از خانه خود در مقابل سارقین محافظت کنید

بنابر آمار اداره تحقیقات فدرال، در سال 2015 بیش از 327,000 مورد سرقت در سراسر کشور امریکا اتفاق افتاد که چیزی حدود 390 میلیون دلار خسارت به صورت کلی در بر داشت و هر شخص حدود 1,200 دلار متحمل ضرر شد.

آیا با این گفته قدیمی آشنایی دارید: “علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد؟” این یعنی خانه‌‌هایی که دارای سیستم امنیتی و ملاحظات دیگر جهت جلوگیری از دزدی هستند، بسیار کمتر در معرض سرقت قرار خواهند گرفت، و یکی از راه‌‌هایی که می‌توانید از چنین چیزهایی جلوگیری کنید این است که از درب ضد سرقت ایمنی در ورودی خانه خود استفاده کنید.

دلیل این کار چیست؟ در ابتدا باید گفت که 70 درصد سارقین به جای پنجره از درب وارد خانه می‌شوند، و همین امر ضرورت تمرکز بر تقویت امنیت این نقطه از ساختمان را بیشتر نشان می‌دهد.

در ادامه نکاتی را در مورد چگونگی تقویت درب‌‌های ایمنی خانه با هم می‌بینیم که شانس ورود سارقین را به داخل خانه به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

درب ضد سرقت

از درب‌‌های ایمنی فلزی استفاده کنید

از خودتان بپرسید: چه چیزی می‌تواند سارقین را متواری کند؟ درب چوبی یا فلزی؟ درب‌‌های ایمنی بسیار محکم هستند و در مقابل ضربه، لگد یا چیزهای دیگر مقاومت زیادی دارند.

شما می‌توانید از تقویت‌های داخلی استفاده کنید تا ایمنی خانه را بسیار بیشتر کنید، اما درب‌‌های ایمنی فلزی معمولا قوی‌ترین نوع ایمنی می‌باشند، و بهترین گزینه‌ای هستند که می‌توانید در بازارهای کنونی پیدا کنید.

حتی ظاهر درب‌‌های ایمنی فلزی به تنهایی می‌تواند بسیاری از سارقین را از خانه دور نگه دارد ، چرا که وضعیت مناسب امنیت خانه را نشان می‌دهند.

حتی قوی‌ترین درب‌‌های ایمنی نیز در صورت قفل نبودن کار چندانی را از پیش نخواهند برد.

از یک قفل کلیدی استفاده کنید تا آرامش ذهنی خود را حفظ کرده و از ورود احتمالی سارقین به داخل خانه جلوگیری به عمل آورید، یعنی همان جایی که خانواده و دارایی هایتان در آن قرار دارند.

وقتی که حرف از قفل‌‌های کلیدی به میان می‌آید، اصلا نباید سراغ مدل‌‌های ارزان قیمت بروید، لازم نیست حتما پول زیادی هزینه کنید، اما چشم پوشی از مدل‌‌های ارزان قیمت و معمولی قطعا می‌تواند بسیار ثمر بخش باشد.

شرکت اکباتان‌در از طرح‌‌هایی با استاندارد بالا برای برآورده کردن استانداردهای ایمنی استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که قفل درب با معیارهای دیگر ایمنی سازگار است.

گیاه و بوته‌‌های کمتری بکارید

اگرچه اضافه کردن گیاه، بوته و درختچه می‌تواند زیبایی نمای خارجی خانه را بسیار بیشتر کند، کاشتن آنها در نزدیکی درب و پنجره خانه چندان عاقلانه نیست، چرا که سارقین می‌توانند در آنها پنهان شوند.

مواظب باشید که گیاهان خود را در مکانی نگذارید که بتواند نقطه دید شما و خانواده‌تان را کور کند.

در هنگام ایمن کردن خانه، هیچ ریسکی را نباید پذیرفت.

حتما هزینه‌‌های لازم را صرف درب‌‌های ایمنی آهنی کنید تا سارقین را وادار کنید به سراغ خانه‌ای دیگر بروند.

از چارچوب‌‌های مستحکم برای درب‌‌های ایمنی استفاده کنید

درب ضد سرقت

اگرچه استحکام درب ایمنی دارای بیشترین اهمیت می‌باشد، اما نباید از مزیت چارچوب نیز غافل شد.

با این حال، متاسفانه بسیاری از مالکین خانه از اینها چشم پوشی می‌کنند و در نتیجه سیستم ایمنی آنها دچار مشکل می‌شود.

حتی اگر بهترین درب ضد سرقت ترک موجود در بازار را نیز داشته باشید، سارقین می‌توانند با یک ضربه محکم آن را باز کنند.

تمامی درب‌‌های ایمنی شرکت اکباتان‌در به همراه چارچوب فولادی 4” x 1.5” تولید می‌شوندکه ضخیم‌ترین نوع در بازار می‌باشد.

این ویژگی به همراه پیچ‌‌های تقویت شده یک طرفه این اطمینان را به شما می‌دهند که درب های توسط اهرم یا هر چیز دیگری به زور باز نمی‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *