درب ضد سرقت

استفاده‌ها و کاربردهای درب‌های امنیتی

تهدیدات امنیتی در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند و درب‌های امنیتی با این هدف طراحی شده‌اند. مهم است که عملکرد درب‌های امنیتی را درک کنید: آنها در زمان شما صرفه جویی می‌کنند. ایده درب غیر قابل نفوذ چیزی بیش از یک افسانه نیست. هر دربی می‌تواند قابل نفوذ باشد. تمام آن چیزی که مورد نیاز خواهد بود وقت، ابزار و مهارت است.

به همین دلیل است که رتبه بندی امنیتی برای درب ضد سرقت از استانداردهای نفوذ به درب‌های امنیتی گرفته تا استانداردهای رتبه بندی آتش سوزی UL این سطوح امنیتی را بر اساس زمان اندازه گیری می‌کنند. استاندارد نفوذ به درب‌های امنیتی دارای سه سطح است. 5 دقیقه، 15 دقیقه و 60 دقیقه است. رتبه بندی‌های آتش سوزی UL نیز از 20 دقیقه تا 3 ساعت متغیر است.

برخی از تهدیداتی که درب‌ های ضد سرقت ما در برابر آنها محافظت شده‌اند

  • ضد سرقت
  • ضد گلوله
  • مقاومت در برابر ضربه (جلوگیری از ضربه زدن درب)
  • ضد آتش
  • ضد آب و رطوبت (عایق حرارتی)

هدف ما در اکباتان درب، ارائه یک محصول قابل اعتماد، همه کاره و باکیفیت است. به همین دلیل، هر درب به صورت سفارشی ساخته شده است تا نیازهای زیبایی شناسی و امنیتی محیط شما را برآورده کند. ترکیب طرح‌ها و ویژگی‌های امنیتی عملا بی پایان است. اگر شما بتوانید به آن فکر کنید، ما می‌توانیم آن را بسازیم.

درب ضد سرقت ترک

چنین گزینه‌های متنوعی به این معنی است که درب‌ها و پنجره‌های اکباتان درب را می‌توانید در هر محلی استفاده کنید. آنها را می‌توانید در یک سفارتخانه در یک کشور پرخطر یا پروژه املاک و مستغلات لوکس مورد استفاده قرار دهید. هیچ دو پروژه‌ای یکسان نیستند، بنابراین هیچ دو دربی نیز از نظر ملزومات یکسان نخواهند بود.

منظور از درب‌های امنیتی ضد آتش چیست؟

یک درب ضد آتش برای جلوگیری از گسترش آتش و دود در یک ساختمان با به اشتراک گذاشتن آن با یک فضای دیگر طراحی شده است.

آنها در ساختمان‌ها یا کشتی‌های بزرگ اهمیت ویژه‌ای دارند چرا که آتش را به یک محفظه محدود می‌کنند و مانع از سوختن کل سازه می‌شوند. به طور معمول، درب‌های ضد آتش از فلز تو خالی ساخته شده است چرا که هیچ عایق یا ماده‌ای برای سوختن وجود ندارد، و فلز نیاز به یک درجه حرارت بسیار بالا برای ذوب شدن دارد.

رایج‌ترین رتبه برای درب‌های آتش 90 دقیقه است، هرچند 120 و 180 دقیقه نیز در دسترس هستند.

تست آتش بر روی درب‌های امنیتی شامل قرار دادن یک درب در معرض کوره آتش در یک محیط آزمایشی و اندازه گیری طول مدت دوام آوردن آن برای گسترش آتش است.

برخی آزمایشگاه‌ها در حال حاضر آزمایش‌های آتش را بر روی درب‌های امنیتی انجام می‌دهند. درجه حرارت به تدریج درون کوره در فواصل زمانی معین افزایش می‌یابد تا زمانی که درب نتواند مقاومتی از خود نشان دهد.

برخی از آزمایشها همچنین شامل فشار مثبت می‌شوند و درب را از کوره دور می‌کنند تا احتمال تخریب را افزایش دهند. بازرسان به دنبال نشانه‌های شعله ور شدن، دود، حرکت یا سایر نشانه‌هایی هستند که درب ممکن است در اثر آتش سوزی با آنها مواجه شود.

پس از 90 دقیقه قرار گرفتن در معرض کوره در دمای بالاتر از 1000 درجه فارنهایت، یک آزمایش شلنگ برای سرعت بخشیدن به خنک کردن درب‌ها انجام می‌شود تا تعیین شود که آیا آنها در چه صورت دچار خیز می‌شوند تا عملکرد آنها را تحت تاثیر قرار دهد. آزمایش شلنگ یک بخش مهم از آزمایش کلی آتش است. با شکست خوردن در آزمون شلنگ، همه چیز را از دست خواهید داد.

درب‌های امنیتی مقاوم در برابر آتش بسیار رایج هستند، اما طراحی‌های سفارشی، مقاوم در برابر اعمال فشار و درب‌های مقاوم در برابر آتش این چنین نیستند. در شرکت اکباتان درب، درب‌های مقاوم در برابر آتش ما تابعی از سری درب‌های امنیتی ما بوده که دارای درجه مقاومت 90 UL 10C هستند.

این به این معنی است که درب می‌تواند تا 90 دقیقه در برابر آتش مقاومت کند که زمانی کافی برای فرار از یک ساختمان را در اختیار شما قرار می‌دهد. درب‌های امنیتی ضد آتش منحصرا برای مکان‌هایی که خطر آتش سوزی در آنها بالا است طراحی شده‌اند که نیاز به حصول اطمینان از کسب درجه مقاومت مناسب در برابر آتش را داشته باشند.

مدارس، تاسیسات دولتی و دفاتر اداری بزرگ باید برای در برابر تهدیدات مختلف آماده سازی شوند. یک محصول با جلوه زیبا که به طور همزمان بتواند با چندین تهدید مقابله کند یک راه حل ایده آل است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *