درب ضد سرقت

درب‌های امنیتی نباید به شما احساس ناخوشایند بدهند

درب‌های امنیتی برای مدتی طولانی یک شهرت منفی در زمینه ایجاد ظاهر زشت، محدود و سازمانی داشته‌اند. در شرکت درب ضد سرقت اکباتان درب، ما در حال تلاش برای تغییر دیدگاه مردم در خصوص درب‌های امنیتی هستیم.

ما سه سطح مختلف امنیت را ارائه می‌دهیم که نه تنها ایمنی خانه شما را تضمین می‌کنند، بلکه جلوه خانه شما را نیز بهبود می‌بخشند. شرکت اکباتان درب همواره درب ضد سرقت ترک را با بهترین کیفیت و با قیمت‌های مناسب ارائه می‌دهد تا امنیت خانه شما تامین شود.

هر کدام از مدل‌های درب را که شما انتخاب کنید، ما می‌توانیم به رنگ دلخواه‌تان رنگ آمیزی کنیم تا با محیط و طرح دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد.  

درب‌های امنیتی بدون میله

با استفاده از یک درب امنیتی، می‌توانید یک جلوه باز از یک درب امنیتی صفحه‌ای سنتی داشته باشید که ایمنی اضافی برای درب‌های امنیتی شما ارائه می‌دهند.

درب‌های امنیتی از یک مش فولاد ضد زنگ خاص ساخته شده‌اند که به یک قاب آهنی با درجه سختی بالا متصل می‌شوند. هیچ کس نمی‌تواند با اعمال فشار یا ضربه مش فوق مقاومتی را شکسته و به آن نفوذ کند.

درب ضد سرقت ترک

مش فولادی ضد زنگ به شما اجازه می‌دهد یک درب امنیتی صفحه‌ای بدون میله و یا دیگر پوشش‌های فلزی نصب کنید، بنابراین شما می‌توانید از چشم انداز خود لذت برده و همانند درب‌های سنتی درب خانه خود را باز کنید تا نسیم خنک وارد خانه تان شود. درب‌های امنیتی صفحه‌ای همچنین دارای یک ضمانت نامه در برابر زنگ زدگی در طول عمر سرویس دهی خود هستند.

درب‌های امنیتی صفحه‌ای شیک

با استفاده از درب‌های امنیتی، می‌توانید از قدرت دفاعی درب‌های سنتی امنیتی استفاده کنید، در حالی که یک حس شیک و زیبا به خانه شما اضافه می‌کند! تمام درب‌ها از یک ورق صلب فولاد آلیاژی با مقاومت بالا ساخته شده‌اند.

این ورق‌ها با استفاده از یک لیزر بر اساس یک الگوی شیک بریده می‌شوند تا یک جلوه تزئینی به درب‌های امنیتی اضافه کنند. درب‌ها در سبک‌های مختلف از مدرن تا سنتی و در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند، بنابراین شما می‌توانید درب امنیتی را متناسب با ذائقه و سلیقه خود انتخاب کنید که به مقدار مناسب جلوه خانه شما را بهبود می‌بخشند.

درب‌های امنیتی سفارشی

آیا جلوه درب‌های سنتی آهنی را ترجیح می‌دهید؟ شما می‌توانید با استفاده از درب‌های امنیتی آهنی فوق العاده، به این هدف دست یابید! درب‌های فلزی فوق العاده که در شرکت اکباتان درب ارائه می‌شوند از نظر سنتی و تزئینی برای حفظ معماری خانه شما مناسب بوده و همچنین امنیت خانه شما را تضمین می‌کنند. درب‌های برتر قالب‌های امنیتی مختلفی ارائه می‌دهند و یا شما می‌توانید طراحی مورد نظر خود را با استفاده از قطعات آهنی انتخاب کنید!

اگر به دنبال ایمنی هر چه بیشتر درب امنیتی خود هستید و می‌خواهید با خیالی راحت درب‌های خود را باز کنید تا نسیم خنک وارد فضای خانه تان شود، اما نمی‌خواهید از پوشش‌های میله‌ای در ساخت آن استفاده شود، با شرکت درب ضد سرقت اکباتان درب تماس بگیرید تا برای شما یک جلسه مشاوره برایتان برنامه ریزی کنند! اگر شما یک جلوه مدرن، یک درب امنیتی نامرئی یا یک درب آهنی سنتی که به زیبایی طراحی شده است را ترجیح می‌دهید، ما می‌توانیم گزینه‌های مختلفی را به شما نشان دهیم و به شما کمک کنیم تا یک درب امنیتی را پیدا کنید که ایمنی خانه شما را تضمین کرده و در عین حال جلوه خانه تان را بهبود بخشد.

این درب‌ها با استفاده از مواد اولیه درجه یک ساخته شده و رنگ آمیزی می‌شوند و به نگهداری کمی نیاز دارند. با استفاده از لولاهای مستحکم و قوی، در طول کارکرد هیچ تغییری در عملکرد درب پیدا نخواهد شد و فقط روغن کاری و تمیز کردن برای نگهداری آنها کافی خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *