درب ضد سرقت

درب ضد سرقت محافظ کسب و کار شما

درب ضد سرقت یکی از اولین اقدامات برای محافظت از خانه و یا کسب و کار خواهد بود. با تمام شدن فصل زمستان اقدام به سرقت از مکان‌های مختلف به میزان 10% افزایش می‌یابد، در فصل تابستان مردم خانه‌های خود را بازتر می‌گذارند و در طول شب به مدت بیشتری در بیرون از خانه می‌مانند، یعنی زمانی که بیشترین دزدی‌ها رخ می‌دهند. همچنین بسیاری از کسب و کارها در این موقع بسته می‌شوند.

مطالــعه کنید ! اهمیت و مزایای درب ضد سرقت

بسیاری از مالکین کسب و کار، کارهای بسیاری را برای محافظت از خانه‌های خود در مقابل سارقین انجام می‌دهند اما توجه چندانی به محل کسب و کار خود نمی‌کنند.

اگرچه سرقت از اماکن تجاری کمتر از خانه‌ها اتفاق می‌افتد، باز هم تعداد آنها بسیار زیاد است. با استفاده از روش‌های ساده با استفاده از پنجره و درب های ضد سرقت می‌توانید از محل کسب و کار خود به خوبی در مقابل سرقت محافظت کنید.

چرا باید با درب ضد سرقت از کسب و کار خود محافظت کنید؟

زمانی که یک مکان تجاری مورد سرقت قرار می‌گیرد، خسارت مالی می‌تواند بسیار بالاتر از منازل مسکونی باشد. در کسب و کار خود، ارزش تمامی دارایی‌های خود را در نظر بگیرید.

کامپیوترهای اداری، نرم افزار، گوشی‌های همراه، قطعات الکترونیکی و موارد گرانبهای دیگر از جمله آنها هستند. بسته به نوع صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، کالاهای موجود می‌توانند تا صدها هزار دلار ارزش داشته باشند (خواه دارای یک فروشگاه یا کارخانه تولیدی هستید). با استفاده از درب ضد سرقت ترک می‌توانید محافظت بیشتری از اموال خود داشته باشید.

مطمئنا هیچوقت صدها هزار دلار را بدون محافظت رها نمی‌کنید. با این حال، بدون محافظت کافی از ساختمان خود، در واقع همه آن ثروت را در ریسک بزرگی قرار می‌دهید. همچنین این نکته را در نظر بگیرید: جایگزین کردن این موارد تا چه اندازه ممکن است هزینه بر باشد؟ اینها را به خسارت‌های ناشی از اختلال در فعالیت شرکت اضافه کنید و ببینید که جایگزین کردن همه این تجهیزات و کالاهای اساسی چه هزینه‌های دربر خواهد داشت؟ اما یک اقدام محافظتی مانند درب ضد سرقت از تمام این هزینه‌ها جلوگیری خواهد کرد.

بیشتر کسب و کارها در طی شب بسته و خالی از افراد می‌شوند. سارقین حرفه‌ای معمولا ورود به ساختمان‌های تجاری را آسان‌تر از خانه‌ها می‌بینند، چرا که احتمال کمتری وجود دارد که در نیمه‌های شب با افراد دیگری روبرو شوند. بعد از اینکه سیستم امنیتی را از کار بیاندازند، چندین ساعت زمان در اختیار دارند تا اموالتان را به غارت ببرند.

چگونه می‌توانیم از خود در مقابل سارقین محافظت کنیم؟

سیستم‌های ایمنی تنها تعدادی از افراد را از ورودهای غیرقانونی مطلع می‌سازند، حتی ممکن است در صورت بلند بودن صدای زنگ همسایه‌ها هم خبردار شوند. اما چنین چیزی هم مانع سرقت یا نابود کردن دارایی‌ها توسط سارقین نخواهد شد. همه کسب و کارها باید با استفاده از مکانیزم‌های دفاعی مانند درب ضد سرقت در مقابل مهاجمان محافظت شوند.

یکی از دلایل مخالفت با نصب چنین چیزی این است که شرکت‌ها نمی‌خواهند ساختمان آنها مانند یک زندان به نظر رسد، که بر روی درب و پنجره‌ها میله دارد.

چنین ظاهری چندان زیبا نیست و احتمالا مشتریان را هم دور نگه خواهد داشت. با این حال، با استفاده از پنجره و درب ضد سرقت ساختمان کسب و کار شما هنوز هم عالی به نظر خواهد رسید و در عین حال در مقابل سرقت‌های احتمالی ایمن خواهد بود.

درب های ضد سرقت ما به صورت سفارشی ساخته می‌شوند تا از کسب و کار شما در مقابل ورودهای ناخواسته محافظت کنند و در همان حال زیبایی خاصی به ساختمان ببخشند.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

استفاده از حفاظ بر روی درب و پنجره‌ها

یک گزینه دیگر برای محافظت از درب و پنجره‌ها استفاده از حفاظ است. حفاظ‌های فولادی و چارچوب‌های آهنی با بالاترین دقت ممکن ساخته می‌شوند و هر کدام از آنها را می‌توان با توجه به نیازهای ساختمان خود به صورت سفارشی ساخت. بعد از مشاوره رایگان، ما اندازه دقیق درب و پنجره‌های نیازمند به امنیت بیشتر را اندازه گیری می‌کنیم. حفاظ‌های ما دارای این ویژگی‌ها هستند:

  • توری‌های فولادی ضد زنگ، این حفاظ‌ها از توری‌های فولادی ضد زنگ به عنوان مواد اصلی در حفاظ‌های خود استفاده می‌کنند. این حفاظ‌ها برای مقابله با طوفان‌های درجه 4 طراحی شده‌اند. به علاوه، حفاظ‌های فولادی ضدزنگ ما دچار فرسودگی نخواهند شد و قدرت و دوام زیادی را تضمین می‌دهند.
  • چارچوب‌های آهنی، در این حفاظ‌های امنیتی چارچوب‌ها از آهن ساخته می‌شوند. توری در بین دو صفحه آهنی دندانه دار قرار می‌گیرد که آن را صاف نگه می‌دارند. همه این قطعات با استفاده از فولاد ضد زنگ و ضد ضربه به همدیگر پیچ می‌شوند.

همه قطعات توسط مهره‌هایی از هم جدا می‌شوند تا الکترولیز و در نتیجه آن فرسایش کاهش یابد. در نهایت، شما دارای حفاظی خواهید بود که در مقابل ضربه مقاوم بوده و سارقین را دور نگه می‌دارد.

همچنین توری‌های دندانه دار و پیچ شده محافظت بیشتری را در مقابل سارقین به ارمغان خواهند آورد. این توری‌ها مکمل درب ضد سرقت خواهند بود و از ساختمان شما محافظت دوچندان خواهند کرد.

کاربردهای تجاری درب ضد سرقت

اگر آماده محافظت از مکان کسب و کار خود با استفاده از درب ضد سرقت در مقابل سارقین هستید، همین امروز با شرکت اکباتان‌در تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. ما خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم بهترین راه حل ایمنی را برای محافظت از ساختمان تجاری خود انتخاب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *