چرا شما نیاز به یک درب ایمنی دارید؟

روزهایی را که نگران قفل کردن درب خانه خود بودید در حالی که در شب به خواب رفته‌اید را به یاد بیاورید. این روزها این مسائل مدت‌هاست که فراموش شده‌اند.

خانواده‌های زیادی در سیستم‌های هشدار و درب‌های ایمنی سرمایه گذاری می‌کنند تا از خانه، خانواده و اموالشان در برابر ورود و خروج ساقین و عوامل مزاحم محافظت کنند.

بسیاری از سارقان ترجیح می‌دهند هنگام سرقت از درب ورودی تردد کنند، بنابراین مهم است که هر عامل حفاظتی را که می‌توانید بر روی آن نصب کنید.

نصب یک درب ایمنی یک راه عالی برای بهبود حفاظت درب خانه شما است، در حالی که از هزینه‌های بلند مدت ماهانه یک سیستم زنگ هشدار اجتناب می‌کند.

اگر چه این کار ممکن است ساده به نظر برسد، اما نصب یک درب ضد سرقت ممکن است باعث شود سارقان به دنبال راه‌های ساده‌تر برای ورود به خانه شما باشند.

درب‌های ایمنی یک اقدام پیشگیرانه با هزینه‌ای عالی و مقرون به صرفه هستند که مزایای زیادی را برای خانه شما فراهم می‌کنند.

درب ضد سرقت ترک

انواع درب ایمنی

درب یمنی در سبک‌های مختلف با گزینه‌های مناسب با هر بودجه‌ای عرضه می‌شود. درب ایمنی فلزی را می‌توانید به صورت تک لنگه و یا دو لنگه خریداری کنید.

شما می‌توانید یک درب ایمنی تک قفلی یا چند قفلی انتخاب کنید. ضخامت درب ایمنی نیز متفاوت است، بیشترین ضخامت آنها معمولا 50 میلی متر است.

بین چهار تا هشت لولا از درب ایمنی شما پشتیبانی می‌کنند که در انواع مختلفی از رنگ‌ها و سبک‌ها عرضه می‌شوند.

مزایای درب ایمنی

تقریبا شکستن آنها غیرممکن است

مزیت واضح درب ایمنی ، حفاظتی است که ارائه می‌دهند. یک دزد باید از یک ماشین پیچیده استفاده کند تا قفل روی درب فولادی را باز کند.

در حقیقت، اکثر درب‌ها در واقع ضد سوراخکاری هستند و دستگاه‌های خاصی برای باز کردن آنها نیاز است. خوشبختانه اکثر سارقان نمی‌خواهند با اقدامات خود برای باز کردن درب ایمنی فولادی نظر دیگران را به خود جلب کنند.

مقاوم در برابر آتش

مواد استفاده شده در بیشتر درب‌های ایمنی باعث می‌شود که در برابر آتش مقاوم باشند. بسیاری از درب‌های ایمنی از فولاد یا آهن گالوانیزه ساخته شده‌اند.

اگر آهن گالوانیزه در مجاورت آتش قرار بگیرد، می‌تواند جلوی گسترش آتش را بگیرد. به همین دلیل مردم گاهی اوقات درب‌های فولادی را داخل خانه خود قرار می‌دهند تا از گسترش سریع آتش سوزی جلوگیری کنند.

مصرف بهینه انرژی

مزیت اصلی درب ایمنی که مردم اغلب نادیده می‌گیرند توانایی آنها در کاهش صورت حساب‌های انرژی است.

در طول ماه‌های گرم، درب‌های ایمنی جلوی انتقال گرما به داخل محیط را بگیرند و در فصل زمستان، لایه اضافی فولاد، درب ورودی را در برابر باد خنک عایق کاری می‌کند. با منتقل نشدن دما مصرف انرژی هم پایین خواهد آمد.

مستحکم و بادوام

درب‌های فولادی بسیار بادوام هستند و در برابر ترک و یا نقایص دیگر ناشی از استفاده نامناسب، رطوبت و یا شرایط آب و هوایی خشن آسیب پذیر نیستند.

جذاب به لحاظ بصری

علی رغم نظر عموم مردم، درب‌های ایمنی در حقیقت جذابیت خانه شما را بیشتر می‌کنند. آنها در حال حاضر در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ‌ها برای تکمیل دکور خانه شما ساخته شده‌اند.

آنها یک جلوه براق به فضای خارجی خانه شما اضافه می‌کنند، در حالی که به طور همزمان ارزش اموال شما را افزایش می‌دهند.

سهولت دسترسی

قسمت پایین قاب درب به کف چارچوب جوش داده شده است، بنابراین صندلی‌های چرخدار و سایر وسایل چرخ دار می‌توانند از طریق این درب‌ها به راحتی تردد کنند.

شما همچنین نیازی نیست نگران آسیب دیدن بچه‌های کوچک یا حیوانات خانگی خود در هنگام تردد از درب ورودی خود باشید، زیرا آنها در ارتفاع پایین جوش داده شده‌اند.

درب ایمنی یک سرمایه گذاری عالی خواهد بود. آنها از ورود مزاحمان بالقوه جلوگیری می‌کنند، ظاهر خانه شما را بهبود می‌بخشند و عملا غیرقابل نفوذ هستند.

حتی کسانی که در حال حاضر یک سیستم امنیتی خانگی دارند می‌توانند از ویژگی‌های بسیاری که یک درب فولادی برای اموال شما فراهم می‌کند بهره ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *