درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت فلزی

قیمت درب ضد سرقت

در سالهای اخیر با افزایش توجه ساکنان شهرها به بحث ایمنی ساختمان، صنعت تولید درب ضد سرقت گسترش زیادی پیدا کرده است. در سال های گذشته برای تامین این نیاز در صنعت ساختمان حجم زیادی از این محصول از کشور ترکیه و همینطور چین وارد کشورمان گردیده است.

معمولاً درب ضد سرقت در طرح، کیفیت، جنس و ابعاد مختلفی برای مصارف و سلیقه های متفاوت تولید می شوند. به طور کلی می توان جنس مصالح مورد استفاده در رویه درب های ضد سرقت را به سه دسته کلی تقسیم بندی نمود:

۱. درب ضد سرقت با رویه چوب طبیعی

۲. درب ضد سرقت با رویه mdf و …

۳. درب ضد سرقت با رویه فلزی

در این مقاله قصد داریم در مورد درب ضد سرقت با رویه فلزی مطالبی را برای آگاهی هرچه بیشتر شما از ویژگی ها و قیمت این محصولات در اختیارتان بگذاریم.

 

درب ضد سرقت

 

نکته ای که در ابتدا باید به آن توجه کنید این است که درب ضد سرقت فلزی در ایران تولید بسیار محدودی دارند. پس آنچه که در بازار به عنوان درب ضد سرقت فلزی می بینید عموماً درب های ضد سرقت ساخت کشور چین می‌باشند.
درب ضد سرقت تولید کشور چین مانند سایر اقلامی که از این کشور وارد ایران می شود، از قیمت پایین‌تر و معمولاً کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار می‌باشد.

ویژگی درب ضد سرقت فلزی:

رویه درب ضد سرقت فلزی معمولاً با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک طرح چوب رنگ شده‌اند. البته برخی از آن‌ها دارای روکش pvc می باشند.

ابعاد چهارچوب درب‌ ضد سرقت فلزی حداکثر ۱۰۵ در ۲۱۰ سانتی متر بوده و عرض مفید آن ها بین ۹۰ تا ۹۲ سانتی متر می‌باشد.

ضخامت ورق داخلی به کار رفته در درب‌ ضد سرقت فلزی چینی معمولاً کمتر از یک میلیمتر و در بیشترین حالت حدود ۰/۸ میلی متر می‌باشد.

درب ضد سرقت چینی که در واقع همان درب های رویه فلزی می باشند، عموماً تک قفله بوده و امنیت آنها توسط زبانه‌هایی که در سه طرف درب باز و بسته می‌شوند، تامین می‌گردد. زبانه‌های به کار رفته در این نوع درب ها عموما تو خالی بوده و توسط اهرم به راحتی باز می‌شوند.

با توجه به تمام مطالبی که گفته شد می توان نتیجه گرفت استفاده از درب ضد سرقت با روکش فلزی با نظر به اینکه سایر متریال استفاده شده در آن ها معمولا کیفیت پایینی دارند، ایمنی ساختمان را آن گونه که باید و شاید تضمین نمی کند.

امیدواریم خواندن این مطلب برایتان سودمند بوده باشد و توانسته باشیم آگاهی بیشتری در مورد شناخت یکی از انواع درب ضد سرقت خدمتتان ارائه بدهیم.

 

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *