دزدگیر خانه

آیا زنگ خطر برای متوقف کردن سارقین کافی است؟

زنگ خطر به افزونه‌ای محبوب برای ساختمان‌های خانگی تبدیل شده است. خانواده‌های با مسئولیت اکنون می‌خواهند هر کاری را در توان خود انجام دهند تا از اعضاء خانواده، دارایی و وسایل باارزش خود در مقابل تهدید سارقین محافظت کنند.
زنگ خطر در هنگام ورود اشخاص ناخواسته شما را مطلع خواهد کرد.
بسیاری از سیستم‌های جدیدتر تحت نظارت هستند، بنابراین در زمان به صدا درآمدن زنگ نیروهای پلیس به سرعت باخبر می‌شوند. بعضی از سیستم‌های دارای فناوری بالا دارای دوربین‌های از راه دوری هستند که می‌شود آنها را از هر جایی تماشا کرد.
هنگامی که افراد ناخواسته در اطراف دارایی‌های شما هستند به سرعت مطلع خواهید شد و قادر خواهید بود آنها را کاملا ببینید. اگر آن فرد را نشناسید، این امکان را در اختیار خواهید داشت که زنگ را به صدا دربیاورید و نیروهای پلیس را باخبر کنید.
اینها بازدارنده‌هایی بسیار مفید هستند و با استفاده از آنها می‌توانید رفت و آمد دور و بر خانه خود را کنترل کنید، مخصوصا زمانی که در خانه نیستید. اما، آیا زنگ خطر برای متوقف کردن سارقین کافی است؟ متاسفانه نه.
سیستم‌های زنگ خطر برای مطلع کردن دسته محدودی از نیروهای امنیتی طراحی شده‌اند، اما نمی‌توانند مانع ورود سارقین شوند. برای متوقف کردن سارقین، خانه شما به یک حفاظ فیزیکی مانند درب ضد سرقت ترک نیاز دارد.

زنگ خطر نمی‌تواند مانع ورود افراد شود

زنگ خطر

زنگ خطر وسیله‌ای هشدار دهنده است؛ از لحاظ طراحی، این سیستم نمی‌تواند مانع ورود فیزیکی سارقین به داخل خانه شود.

زنگ‌های پرسر و صدا ممکن است باعث ترسیدن سارقین بالقوه شوند، نه سارقینی که در کار خود حرفه‌ای هستند. مخصوصا زمانی که شخص سارق خانه شما را تحت نظر داشته است و می‌داند که در آخر هفته از خانه دور هستید یا در تعطیلات به سر می‌برید.
زنگ خطر همچنین ممکن است نیروهای پلیس را از ورود افراد مطلع کند، اما سارقین حرفه‌ای می‌دانند که کجا باید به دنبال اشیاء باارزش بگردند و قبل از رسیدن پلیس به آنجا، آنها را به سرقت خواهند برد.

چنین چیزی 96 درصد اوقات صادق است. همچنین شانس بازپس گیری دارایی‌ها حتی کمتر خواهد بود. از سوی دیگر، درب ضد سرقت و پنجره‌های ایمنی می‌توانند مانعی فیزیکی را در مقابل سارقین احتمالی به وجود آورند.

زنگ خطر می‌تواند غیرفعال یا هک شود

سارقین حرفه‌ای شیوه پیدا کردن اتصالات سیستم آلارم را می‌دانند و به راحتی می‌توانند برق را قطع کنند و سیستم را عملا بلا استفاده کنند.

علاوه بر این، بسیاری از سیستم‌های آلارم جدیدتر که از فناوری بی سیم استفاده می‌کنند قابلیت هک شدن دارند و می‌توان آنها را از فاصله 250 متری خانه از کار انداخت. در جریان سرقت‌های حرفه‌ای‌تر، سارقین می‌توانند سیستم شما را از فاصله دورتر هک کنند!
هکرها می‌توانند یا سیستم زنگ خطر را غیرفعال کنند یا اینکه تعداد زیادی زنگ ساختگی ایجاد کنند تا سیستم شما عملا بی ارزش شود. بنابراین، تنظیم آن بی هدف بوده و خانه در معرض خطر قرار خواهد گرفت. درب ضد سرقت اکباتان درب و پنجره‌های ایمنی هیچ مدار الکتریکی در ساختار خود ندارند و بنابراین غیر قابل هک شدن هستند.

زنگ خطر و خطای کاربران

دزدگیر منزل
برای کار کردن سیستم آلارم خانگی، آن را باید به صورت دستی فعال کرد. زمانی که خانه را ترک می‌کنید یا می‌خواهید بخوابید، زنگ خطر را باید در حالت فعال قرار داد، در غیر این صورت کاملا بی استفاده خواهد شد. ممکن است از هر ده شب نه دفعه این کار را به خاطر بیاورید، اما حتی یک شب نیز برای وارد شدن سارقین کافی خواهد بود.
حقیقت این است که بزرگترین نقطه ضعف سیستم زنگ خطر خانگی همان مالک خانه است. این سیستم تا جایی ارزشمند است که مالک خانه آن را به کار می‌گیرد. اما، درب ضد سرقت یا پنجره‌های ایمنی راه حلی راحت هستند که به محض به کارگیری دیگر نیازی به نظارت و دخالت افراد ندارند.

سیستم‌های حفاظتی فیزیکی برای خانه

درب‌ های ضد سرقت و پنجره‌های ایمنی ساخته شده توسط اکباتان‌در می‌توانند حفاظتی مستحکم را برای خانه شما به ارمغان بیاورند. اکباتان‌در انواع مختلف از درب‌های ایمنی ضد سرقت را ارائه می‌دهد که هر کدام از فولاد ساخته شده و شما را شیفته خود خواهند کرد.

یکی از انواع مختلف درب را انتخاب کنید تا شما و خانه‌تان بتوانید از آنها بهره‌مند شوید.
حفاظ‌های پنجره ما از بهترین فولاد موجود در بازار در ساخت خود استفاده می‌کنند. این کار بدین منظور انجام می‌شود که هیچ سارقی نتواند از طریق پنجره وارد ساختمان شود.

حفاظ‌های پنجره بهترین راه ممکن برای محافظت از طبقه اول ساختمان هستند. اگرچه ظاهری زیبا دارند اما مانند بیشتر پنجره‌های موجود در بازار به راحتی قابل بریدن نیستند، ما همچنین بعضی از زیباترین طراحی‌های موجود را در ساخت آنها ارائه می‌کنیم.

همین امروز سیستم امنیتی خانه خود را تقویت کنید!

همه درب‌ها و ابزارهای ایمنی ما از بهترین جنس ساخته می‌شوند و تخفیفی را برای تمامی درب و پنجره‌های خود برای مشتریان باسابقه در نظر می‌گیریم. اگر آماده فراهم آوردن بهترین سیستم ایمنی برای خانه خود هستید، با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *