درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ایتالیایی

تکنولوژی به کار رفته شده در درب ضد سرقت ایتالیایی با سری درب های ساخت داخل کشور و داخل ایران تفاوت های بسیار زیادی دارد.
از جمله تفاوت هایی که در تصمیم گیری خرید بسیار مهم می باشد، را در این مقاله ذکر نموده ایم.

درب ضد سرقت ایتالیا در ظاهر و کیفیت تفاوت بسیار زیادی نسبت به درب های ساخت داخل و نسبت به درب ضد سرقت ترک دارد، زیرا محور این درب ها بصورت چرخش از وسط است و در این نوع درب ها لولا بصورت مخفی در وسط درب به کار برده می شود.

درب ضد سرقت ساخت کشور ایتالیا از لحاظ وزنی و استحکام بسیار بالاتر از کشورهای دیگر اروپایی می باشد همان طور که قبلا نیز اشاره شده است حداقل از لحاظ وزنی ۲ برابر درب ضد سرقت ترک هستند.

 

درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت ایتالیایی

استفاده از درب ضد سرقت امروزه به یک امر بسیار ضروری تبدیل شده است و طرفداران بسیار زیادی خواستار استفاده از این درب ها در ساختمان های خود می‌باشند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی افرادی که در ساختمان های نسبتاً قدیمی زندگی می کنند پس از اینکه با ویژگی ها و مزیت های درب ضد سرقت آشنا می شوند، تصمیم به استفاده از درب های ضد سرقت میگیرند.

استفاده از درب ضد سرقت به دلیل اینکه به راحتی قفل آن ها باز نمی شود و در برابر فشار یا ضربه دچار آسیب نمی شود منجر به جلوگیری از ورود سارقان و افراد غیرمجاز به محیط شده و از آسیب های احتمالی پیشگیری خواهد نمود.

ما همیشه به مشتریان خودمان توصیه می کنیم قبل از اینکه چنین حادثه های تلخی به سراغ آن ها بیاید، علاوه بر استفاده از درب ضدسرقت بلکه موارد ایمنی دیگری مثل استفاده از دزدگیر ،دوربین مداربسته و… را در اولویت ساختمان خود قرار بدهند.

استفاده از درب ضد سرقت ایتالیایی

تفاوت هایی که در چنین درب هایی وجود دارد می تواند تغییراتی در تصمیم گیری شما در خصوص خرید درب ضد سرقت به وجود بیاورد. اگر قرار است یک انتخاب خوب در خصوص درب ضد سرقت داشته باشید توصیه می شود ادامه این مطلب را به دقت مطالعه کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

لازم است بدانید که شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی همواره در تلاش می‌باشند تا دربهای را تولید نمایند که از هر نظر با نمونه های ایتالیایی همخوانی داشته باشند.

برخی از تاجران که در این صنعت فعالیت می کردند پیش تر اقدام به وارد کردن درب های ایتالیایی به درون کشور می نمودند و قیمت این نمونه درب ضد سرقت ها بسیار بالا بود ولی متاسفانه طی سال های اخیر که نوسانات شدیدی در بازار به وجود آمده برخی از همین تجار نسبت به وارد کردن این درب تمایلی نشان نمیدهند و برای این کار رغبتی ندارند و به همین جهت به سراغ مدل های دیگری می روند که در نهایت قیمت تمام شده آن کمتر باشد.

 

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *