درب ضد سرقت

چشمی دیجیتال درب ضد سرقت

چشمی دیجیتال درب ضد سرقت امروزه برای درب های ضد سرقت ساختمان های پر رفت و آمد بسیار کاربردی می باشد.

یکی از قابلیت های مهم استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت، دخیره ویدیو و عکس افراد مراجعه کننده است. شما با استفاده از وای فای می توانید تمامی رفت و آمدهای افراد را به منزل و محل کار خود با استفاده از چشمی درب دیجیتال زیر نظر بگیرید.

چشمی دیجیتال درب ضد سرقت به دلیل مجهز بودن به نمایشگر LCD همواره تصاویر با کیفیتی را از تردد افراد به ساختمان و محل کار ارائه می کند.

تفاوت چشمی دیجیتال درب ضد سرقت با چشمی درب معمولی

با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نداریم از چشمی های معمولی که دید کافی یا واضحی از افراد پشت درب را دراختیار ما می گذارند، استفاده نماییم. چشمی دیجیتال درب ضد سرقت چیزی فراتر از چشمی های قدیمی با گرفتن عکس و فیلم در اختیار ما قرار می دهند.
با خرید چشمی درب دیجیتال فضای بیرون به صورت کلی قابل مشاهده بوده و دیگر نیازی به نگاه کردن از طریق چشمی درب وجود نخواهد داشت زیرا به دلیل مجهز بودن به صفحه نمایشگر تصاویر به صورت واضح قابل نمایش است.

مزایای استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت
۱. دارای حافظه داخلی
۲. مجهز به ثبت تصاویر با کیفیت بالا
۳. قابلیت زوم کردن تصاویر از طریق چشمی درب
۴. قابلیت اتصال به وای فای برای ارسال تصاویر

ازمهم ترین مزیت های استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت بدون نگاه کردن به چشمی درب می توانید تصویر افراد منتظر در پشت درب را در صفحه نمایشگر مشاهده نمایید اما در چشمی های معمولی حتما بایستی از چشمی برای مشاهده افراد استفاده کنید و با افتادن سایه فرد روی درب، افراد پشت درب متوجه حضور شما در داخل خواهند شد.

 

درب ضد سرقت

چشمی های دیجیتال درب ضد سرقت معمولاً از رفت و آمدهای مشکوک افراد عکس برداری می کنند . از قابلیت های خوب چشمی های دیجیتالی عکس برداری فول اچ دی از افراد بوده که به راحتی قابل تشخیص می‌باشند. وسعت دید چشمی های دیجیتالی نسبت به چشمی های معمولی بالاتر بوده و هم چنین زمان فیلمبرداری و عکسبرداری مراجعه افراد را در حافظه داخلی ثبت می نمایند.

یکی دیگراز ویژگی های مهم چشمی دیجیتال درب ضد سرقت دید واضح در شب به دلیل وجود حسگر های مادون قرمز که موجب گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا در تاریکی می شود.

زیبایی ظاهری و راحتی نصب از مزیت های مهم استفاده از چشمی دیجیتالی درب ضد سرقت است، زیرا بدون استفاده از سیم کشی برق ومنبع تغذیه می باشد. حافظه داخلی چشمی های دیجیتال درب های ضد سرقت 2 تا 8 گیگ بوده و صفحه نمایشگر این چشمی ها نیز لمسی می باشد .
چشمی های دیجیتال بر روی انواع درب ضد سرقت قابل نصب است و حتی با دسترسی به تنظیمات داخلی می توان صدای زنگ و نوع زنگ را تغییر داد. چشمی های دیجیتال قابلیت شارژ شدن را دارا می‌باشند.

نکات مهم قبل از خرید چشمی دیجیتال درب ضد سرقت

یکی ازمعیارهای مهم انتخاب چشمی دیجیتال درب ضد سرقت اندازه صفحه نمایشگر و کیفیت تصویر نمایش چشمی درب است که بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند. بعضی از چشمی های دیجیتالی مجهز به دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری از مراجعه کنندگان بوده و می تواند آن ها را در حافظه داخلی ذخیره کند و این ویژگی از نکاتی است که قبل از خرید چشمی درب باید به آن توجه کرد .

یکی دیگر از نکاتی که قبل از خرید چشمی دیجیتال درب ضد سرقت باید به آن توجه کرد امکانات ارتباطی که شامل ارسال sms و پیام های چندرسانه ای ، برقراری تماس و متصل شدن به وای فای است و این قابلیت برای افرادی که مدت زمان طولانی بیرون از خانه هستند بسیار مناسب بوده زیرا می توانند از راه دور شرایط را بررسی و کنترل کنند و در صورت بروز اتفاق با ارسال پیام اطلاع پیدا کنند.

زوایه دید تحت پوشش چشمی دیجیتال درب ضد سرقت یکی دیگر از امکانات این چشمی ها می باشد که به هنگام خرید باید به آن توجه نمود. در صورتی که از این چشمی ها برای محل هایی که نیاز به دید بازتری دارد می خواهید استفاده نمایید، چشمی هایی با قدرت دید گسترده را باید برای محل مورد نظرخریداری نمایید.

 

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *