قفل رمزدار درب ضد سرقت

قفل رمزدار درب ضد سرقت

قفل رمزدار درب ضد سرقت

قفل رمزدار درب ضد سرقت

در این مقاله میخواهیم در مورد قفل رمزدار درب ضد سرقت برایتان صحبت کنیم ، اینکه چرا درب ضد سرقت مورد اهمیت است و قفل رمزدار آن به چه شکل است. با ما همراه باشید.

این روزها باید برای هر وسیله ای رمز عبور تعیین کنیم یا برای استفاده از سرویس یا حساب آنلاین رمز عبور بگذاریم تا هر بار که رمز ورود صحیح را وارد کنیم به آن دسترسی داشته باشیم. ارائه اسنادی مانند شناسنامه هایی که در گذشته برای احراز هویت ما استفاده می شده ، مانند کدهایی است که امروزه برای احراز هویت ما استفاده می شوند.

بدیهی است که احراز هویت با رمز عبور یکی از راه های جدید برای افزایش امنیت ، چه در دنیای دیجیتال و چه در زندگی روزمره است. قفل ها از اولین سیستم های رمزگذاری شده بودند و استفاده از قفل های رمزگذاری شده درب منزل و محل کار امنیت محیط را بسیار بالا می برد ، زیرا فقط افرادی که رمز عبور را دارند می توانند وارد شوند.

قفل رمزدار (قفل رمزنگاری) می تواند رمز عبور بین 4 تا 12 رقم را شناسایی کند. قفل رمزدار درب ضد سرقت هم دقیقا از این نوع هستند.  پنل ورود رمز عبور برای این محصول دارای مشخصات زیر است:

1- صفحه کلید به طور معمول در قفل رمزدار شده پنهان است.

  1. هنگام استفاده از قفل رمزدار صفحه کلید را روشن می شود.

3- قبل از وارد کردن رمز عبور ، دستگاه دو عدد تصادفی به شما می دهد. زیرا اثر انگشت شما روی همه شماره ها است و رمز شخصی شما تحت هیچ شرایطی قابل تشخیص نیست.

چرا درب با قفل رمزدار استفاده کنیم؟

درب ضد سرقت

همه ما می دانیم که چگونه قفل های کلیدی مشکلات مختلفی را برای ما ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، گذاشتن کلید پشت درب می تواند ساعت ها ما را پشت درب معطل بکند و ما مجبور خواهیم بود هزینه زیادی را برای کلیدساز صرف کنیم یا قفل را تعویض کنیم و در نهایت ممکن است دوباره با همان مشکل روبرو شویم.

یا اینکه هر روز هنگام خروج از خانه باید نگران باشیم که کلیدهای خود را گم نکنیم و در طول روز یک سری کلید سنگین با خود ببریم. اما پیشرفت در فناوری در صنعت قفل سازی این روزها کار ما را آسان کرده است و با یک انتخاب هوشمندانه می توانیم برای همیشه از دردسر قفل های کلیددار خلاص شویم. بله ، قفل های هوشمند یا قفل های دیجیتالی یکی از راه های خلاص شدن از شر آن قفل های قدیمی هستند. قفل رمزدار درب ضد سرقت که امروزه وجود دارند باعث شده که این مشکل تا حدودی بر طرف شود.

قیمت قفل درب ضد سرقت رمزدار

درب ضد سرقت

این روزها قفل های هوشمند زیادی وارد بازار شده است. عملکرد هر یک از این قفل ها متفاوت است و به شما این امکان را می دهد که از بین این قفل ها بهترین مورد را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر شما و بیشتر ساکنان خانه از جمله افرادی هستید که هر روز یک نخ دور انگشت خود می بندید تا چیزی فراموش نشود و بنابراین استرس خود را از فراموش کردن رمزهای عبور خود دارید ، بهترین کار این است که از قفل اثر انگشت یا تشخیص چهره استفاده کنید.

اما برعکس ، اگر فرد باهوشی هستید و حافظه خوبی دارید ، بهترین انتخاب برای شما قفل رمزدار است. این قفل های رمزگذاری شده با تنظیم رمز عبور منحصر به فرد ، می توانند خانه یا مکان شما را کاملاً امن کنند و هیچ فرد غریبه ای نمی تواند بدون اجازه شما وارد محل زندگی یا کار شما شود.

البته ، در قفل دیجیتالی جدید چندین مسیر برای افزایش امنیت قفل ها ترکیب شده است. به عنوان مثال ، در یک نوع قفل هوشمند ، می توان از سیستم رمز عبور و اثر انگشت با هم استفاده کرد. این نوع قفل رمزدار درب ضد سرقت هم وجود دارد که برای راحتی کار از تصویر چهره یا اثر انگشت استفاده می شود.

این قفل ها بسته به فناوری و مواد آن قیمت های متفاوتی دارند. این قفل ها از قفل های معمولی گران ترند اما این تفاوت قیمت برای شما ارزش خرید قفل هوشمند را دارد زیرا بیشترین امنیت را برای شما فراهم می کند.

 

چگونه می توان از لو رفتن رمز قفل رمزدار درب ضد سرقت جلوگیری کرد؟

قفل درب ضد سرقت

بسیاری از افراد هنگام برخورد با قفل رمزدار درب ضد سرقت  این سوال به ذهنشان می آید که با افرادی که عادت دارند در کارهای دیگران سرک بکشند و مدام کنجکاو هستند و هنگام وارد کردن رمز عبور در کنار آنها هستند چه باید کرد؟

آیا راهی برای جلوگیری از لو رفتن رمز عبور توسط افراد فضول وجود دارد؟

باید بگوییم که دیگر جای نگرانی در مورد قفل های رمزدار جدید نیست و سازندگان قفل های رمزدار جدید درب دیجیتال یک سیستم گیج کننده برای ورود رمز عبور ایجاد کرده اند که از رمز عبور شما کاملا محافظت می کند.

 

دانش سیستم محافظت از رمز عبور جالب در قفل های رمزنگاری شده دیجیتال

برای استفاده از سیستم محافظت از رمز عبور یا سیستم ورود رمز عبور گیج کننده برای جلوگیری از فاش شدن رمز ورود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این ویژگی را در قفل رمزگذاری شده فعال کنید. سپس اعداد گیج کننده و گمراه کننده را قبل یا بعد از وارد کردن رمز ورود خود وارد کنید. به طوری که یکی از نزدیکان شما نتواند رمز ورود شما را حفظ کند. این روش بسیار برای جلوگیری کردن از فاش شدن قفل رمزدار درب ضد سرقت مفید است.

به عنوان مثال ، اگر رمز ورود شما 9856143 است می توانید رمزعبور خود را مانند شماره 13548 # 9856143 یا 9856143 # 16555 وارد کنید و مطمئن شوید که کسی رمز ورود شما را به خاطر نمی آورد.

ویژگی های قفل دیجیتال رمزدار (دستگیره دیجیتال رمزدار)

  • دسترسی به گذرواژه و کارت (برخی از قفلها از بیش از یک روش دسترسی استفاده می کنند.)
  • دارای بدنه ای ضد آتش است
  • با عملکرد خیالی از لو رفتن رمز عبور جلوگیری می کند
  • دارای یک رمز مادر (کد اصلی) برای امنیت دستگیره
  • از داخل به سیستم تشخیص انگشت هوشمند مجهز شده است
  • پس از وارد کردن چند گذرواژه اشتباه ، دستگیره رمز عبور یا قفل رمزی در را قفل می کند

بهترین رمزعبور را برای قفل رمزگذاری شده انتخاب کنید

درب ضد سرقت

بدیهی است که امنیت رمز عبور انتخاب شده در دنیای دیجیتال ، همراه با قفل رمزگذاری شده در ، یکی از مهمترین عناصر امنیتی توسط تجهیزات امنیتی رمزدار است. بنابراین ، انتخاب حرفه ای و هوشمند یک رمز عبور مناسب و غیرقابل هک شدن مهمترین مسئله پس از خرید قفل رمزدار درب  ضد سرقت دیجیتال است.

برای انتخاب رمز عبور مناسب برای قفل کردن درب رمزدار، بهتر است بیشتر به موارد زیر توجه کنید:

 

1- در صورت امکان ، رمز ورود شما کوتاه یا به صورت اعدادی با نظم و الگوی خاص مانند 12345 نباشد.

2- اطمینان حاصل کنید که برای قفل درب رمزدار رمز عبوری که انتخاب کرده اید به راحتی برای شما و افرادی که در خانه یا محل کار خود می آیند به خاطر می آورند.

3- هنگام انتخاب گذرواژه بهتر است از کلیدهای متوالی یا الگوی قابل یادآوری خاصی استفاده نکنید.

4- بهتر است از شماره های خاصی مانند تاریخ تولد یا شماره تلفن های خانه یا محل کار استفاده نکنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *