بهترین برند ضد سرقت درب

فهرست مطالب : پنهان

نظر قطعی در مورد بهترین درب ضد سرقت ایرانی نمی توان داد ولی به طور کلی هر دربی که در آن از ورق فولادی ترجیحا فولاد ایرانی شرکتی استفاده شده باشد و کمپانی سازنده آن، درب ضد سرقت را با استاندارد کارخانه ای ساخته باشد می تواند جزو یکی از بهترین های درب ضد سرقت، آن را قلمداد کرد به شرط آن که در درب ضد سرقت از قفل ها با برند های معتبر جهانی، در ساخت آن استفاده شده باشد.

برای پیدا کردن بهترین برند درب ضد سرقت ترک باید دید که کدام شرکت تولید کننده درب ضد سرقت ترک از استاندارد های لازم اتحادیه اروپا و آمریکا برخوردار است و می تواند محصولات خود را به آنها صادر کند و شبکه خدمات پس از فروش خوبی دارد.

درب ضد سرقت

بهترین برند درب ضد سرقت

معمولا بهترین برند درب ضد سرقت برندی است که ضمن فروش بالا به وسیله شبکه نمایندگی های فروش در سراسر کشور بتواند خدمات فروش درب ضد سرقت خوبی به مشتری دهد و رضایت مشتری رو جلب نماید و در کنار این موارد بتواند حس امنیت را به خریدار و حس خرید کالای خوب ایرانی و با کیفیت را القا کند و مشتری نیز رضایت کامل از خرید درب ضد سرقت ایرانی را داشته باشد.

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

 در مورد این چند سوال نمی توان نظری قطعی اعلام کرد که کدام برند درب ضد سرقت ایرانی بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی در بین تولید کنندگان درب ضد سرقت می باشد؟

درب ضد سرقت

ولی هر دربی که بتوان به اصالت سازنده آن پی برد و به طور کلی سازنده آن خوشنام باشد بین تولید کنندگان درب ضد سرقت و درب تولید کارخانه ای باشد ونه تولید کارگاهی و گارانتی های لازم از لحاظ قفل و سازه را داشته باشد می تواند یکی از تولیدات خوب کشور مان و یکی از بهترین برند درب ضد سرقت باشد.

به طور کلی یکی از بهترین فولاد های منطقه در کشور عزیزمان تولید می شود پس می توان به جرآت گفت که اگر درب از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد از درب ضد سرقت ترکیه ای به مراتب مقاومت بیشتری خواهد داشت.

معمولا در درب ضد سرقت ترکی از آهن دوباره فراوری شده استفاده شده که در بازار به عنوان آهن ذوبی معروف است و این گونه آهن ها مقاومتی مانند فولاد نداشته و به قول معروف خم می شوند پس در موقع سرقت در مقابل دیلم شدن ضعف داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *