درب ضد سرقت

درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس در انواع مختلفی ساخته شده اند. درب ضد سرقت مدرن پی وی سی علاوه بر اینکه دارای ایمنی بالایی می باشد، از نظر زیبایی ظاهری نیز قابل رقابت با سایر درب ها است.

علاوه بر مقاومت درب های ضد سرقت در برابر ورود سارقان، ظاهر درب ضد سرقت لوکس نیز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و مدل های لوکس برجسته، با اضافه کردن شیشه هایی از جنس گلس استن، ویژگی خاصی به این درب ها می دهد.

لنگه درب ضد سرقت لوکس از ورق ام دی اف با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده و دارای سه لولا، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پستچی و چشمی است.

درب ضد سرقت لوکس دارای طرح های برجسته بوده و روی چهار چوب فلزی آن، روکوب با روکش طبیعی چوب قرار داده شده است. داخل درب ورق فولادی به صورت شبکه ای و عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها می‌باشد.

ساختار درب ضد سرقت لوکس بستگی به نوع درب دارد. برخی از مدل ها وارداتی ترک و برخی نیز ساخت کشورهای ایتالیا و اروپا می باشند و اغلب با سبک مدرن هستند.

 

درب ضد سرقت

 

قیمت درب ضد سرقت لوکس

درب های ضد سرقت از نظر امنیت و ساختار تفاوت زیادی با هم ندارند. قیمت درب ضد سرقت لوکس گران یا ارزان، به شکل ظاهری و میزان برجستگی چوب کار شده روی درب بستگی دارد.

از روکش های مختلفی در ساختار و ظاهر درب ضد سرقت استفاده می شود که موجب افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس نسبت به نمونه های ساده تر می شود.

استفاده از روکش گردو، چوب های خراطی شده و طرح های برجسته سلطنتی با روکش و یا چوب گردو عوامل تاثیرگذار روی قیمت درب ضد سرقت لوکس است.

چوب های دیگر لوکس مانند چوب های آفریقایی، چوب بلوط، روکش های بلوط و رویه های ضد سرقت با رویه های روکش های درجه یک چوب تزئینی آمریکایی و اروپایی در مدل های مدرن و قیمت درب ضد سرقت لوکس تاثیرگذارند.

روکش های براق سفید، مشکی، هایگلاس، رنگ های پولیش در برخی موارد استفاده می شود و باید در نظر داشت که استفاده از این نوع متریال باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت خواهد شد.

فروش درب ضد سرقت لوکس

فروش درب ضد سرقت لوکس که توسط 14 زبانه متحرک و 4 زبانه ثابت در مجموع 18 زبانه با چهاچوب درگیر می شوند، برای حفظ امنیت و دور لنگه درب از استیل پوشیده شده که موجب زیبایی این درب ها خواهد شد.

با توجه به ظاهر بسیار شیک، به روز و تنوع بالای طرح، فروش درب ضد سرقت لوکس با استقبال زیادی از سوی سازندگان ساختمان که علاوه بر استحکام به ظاهر بنا نیز اهمیت زیادی می دهند مواجه شده است.

قابلیت اضافه کردن آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در فروش درب ضد سرقت لوکس تاثیر گذار است و استفاده از مصنوعات چوبی برای افزایش زیبایی درب ضد سرقت و هارمونی آن با دیگر عناصر و متریال های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی خانه نقش دارند.

کیفیت تضمین شده در ساخت، تولید و فروش انواع درب ضد سرقت لوکس می تواند ویژگی های ضد دیلم، چهارچوب متحرک و متریال های باکیفیت انتخاب درب مناسب را به همراه داشته باشد.

درب ضد سرقت باید علاوه بر ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهای لازم برخوردار بوده، در زمان وقوع حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی نيز مقاوم باشد. فروش درب ضد سرقت لوکس با ویژگی های متناسب با محل انجام می شود.

 

درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت لوکس

برای نصب درب ضد سرقت لوکس باید از اشخاص متخصص و حرفه ای کمک گرفت، چون نیاز به تخصص و تجربه دارد و اصول خاصی را باید در هنگام نصب این نوع درب رعایت نمود.

از آنجا که تنوع زیادی در مدل ها و شرکت های سازنده درب ضد سرقت موجود هست، نصب درب ضد سرقت لوکس با روش های مختلفی انجام می پذیرد. استفاده از پیچ سر مته، رولت بول، جوش دادن و استفاده از فریم انتظار رایج می باشند.

سارقین اغلب از فضای بین دیوار و چهار چوب برای نفوذ به داخل استفاده می کنند، برای نصب درب ضد سرقت لوکس بهتر است فضای خالی مورد نظر با ملات و خرده آجر پر شود تا مانع از غر شدن چارچوب توسط دیلم یا جک شود.

نصب درب ضد سرقت لوکس باید توسط نصاب با تجربه انجام شود تا بتواند بدون ایراد با رعایت اصول اولیه درب را نصب کند و به مرور زمان مشکلی به وجود نیاید.

نصب درب ضد سرقت لوکس نیاز به مهارت و توان اجرایی بالایی نسبت به درب های دیگر دارد. کوچکترین اشتباه در نصب این نوع درب باعث آسیب های جدی در زیبایی و دوام آن خواهد شد.

 

درب ضد سرقت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *